Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Edremit Peyzaj ; Bahçe peyzaj uygulamaları , 4 Mevsim Rulo Çim ve Otomatik Sulama , çevre düzenleme , çim alan uygulamaları, bahçe bakım hizmetleri , süs bitkileri temini , satışı , aydınlatma uygulamaları, drenaj uygulamaları , projelendirme ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

  • Hamidiye Mahallesi 596. Sokak No:5/B Edremit - Balıkesir
  • info@edremitpeyzaj.com.tr
  • 0 (532) 410 47 75
Bahçe Düzenleme

Bahçe Düzenleme

Bahçe peyzaj uygulamalarında yaşam alanlarınıza estetik görünüm kazandırmak dışında kaliteli bir mekan oluşturmak, alanınıza fonksiyonellik kazandırmak, uzun süreli dayanıklılık sunan bir ortam sağlamak öncelikli hedeflerimizdir.

Bahçe düzenlemeleri sadece bitkilendirmeyle olmaz, kullanılacak bitkilerin birbirine ve ortama uyumları, görsel zenginlik sağlamaları ve ilgi odakları oluşturmaları, mekanları taşıyabilmeleri ve destekleyebilmeleri büyük önem taşımaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda bahçe tipinize göre ve istekleriniz doğrultusunda planlayarak projelendiriyoruz , kaliteli bitki ve malzemelerimizle uygulamasını yapıyoruz.

Bahçe dizaynı, birçok farklı tarzda yapılabilir. Örneğin, formal bahçeler genellikle düzenli şekiller, simetrik çizgiler ve süslü bitkilerle süslenir. Doğal tarz bahçeler ise daha rahat ve doğal bir görünüm için daha az düzenli şekiller, daha az süslü bitkiler ve doğal taşlar kullanılır.

Bahçe dizaynı, ayrıca birçok fonksiyonu da içerebilir. Örneğin, bir bahçe, yemeğe yetecek sebze ve meyveler yetiştirmek için bir tarım alanı olarak kullanılabilir. Aynı zamanda, bir bahçe, dinlenmek, sohbet etmek veya yürüyüş yapmak için bir sosyal alan olarak da kullanılabilir.

Bahçe dizaynı yaparken, bitkilerin bakımı, su ihtiyacı, güneş ışığı ihtiyacı gibi faktörler de dikkate alınmalıdır. Ayrıca, bahçe dizaynı, çevre dostu fikirleri de içerebilir, örneğin, su tasarrufu, toprak koruma veya doğal filtreleme sistemleri.

Bahçe dizaynı, uzman bir bahçeci veya dizayn uzmanı tarafından yapılabilir, ancak kendiniz de bahçenizi dizayn edebilirsiniz. Öncelikle, bahçenizin ihtiyaçlarını ve isteklerinizi belirleyin, sonra bitki seçiminizi ve dizaynınızı oluşturun.

Keşif yapılmasını ister misiniz ?

 

Yer Döşemeleri - Sert Zemin Uygulamaları
2023 Ocak 20, 12:35
Drenaj Sistemleri
2023 Nisan 07, 14:16