Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Edremit Peyzaj ; Bahçe peyzaj uygulamaları , 4 Mevsim Rulo Çim ve Otomatik Sulama , çevre düzenleme , çim alan uygulamaları, bahçe bakım hizmetleri , süs bitkileri temini , satışı , aydınlatma uygulamaları, drenaj uygulamaları , projelendirme ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

  • Hamidiye Mahallesi 596. Sokak No:5/B Edremit - Balıkesir
  • info@edremitpeyzaj.com.tr
  • 0 (532) 410 47 75
Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik sulama sistemi sayesinde bahçenizdeki canlı bitkileri zaman ayarlı bir şekilde başında beklemeden sulanmasını sağlayabilir ve bakım masraflarınızı düşürebilirsiniz. Otel, konak, yalı, villa ve diğer yaşam alanlarına kolayca kurulum yapılabilir. Otomatik sulama sistemi ile bahçenizde sulama hortumu ve personele ihtiyaç duymazsınız. Bahçenizde bulunan dağınık sulama hortumuna ihtiyaç bulunmaz ve daha temiz bir görüntü elde edersiniz. Otomatik sulama sistemlerinin kurulumu yapılırken bahçe alanındaki çimlerin her yerine ulaşacak bir şekilde kurulum gerçekleşmektedir. Bu ince detaylı kurulum sayesinde bahçenizde bulunan çimlerde kuruma yaşanmaz.

Otomatik Sulamanın Yararları :

Zaman Ayarlı Sistem ile bahçeleriniz otomatik sulanır. Zamandan ve masraflardan tasarruf edersiniz.

Otomatik sulama ile daha verimli sulama yaparsınız. Sulama sistemi sayesinde suyu daha verimli kullanırsınız ve su faturalarınızı azaltırsınız.

Bitkileriniz sürekli canlı kalır. Bitkileriniz otomatik sulama sayesinde zamanında sulanır ve kurumaz .

Daha düzenli bir bahçeye sahip olursunuz . Böylece bahçenizde gereksiz kirli görüntüler oluşmaz. Bahçe düzeniniz sürekli ve sabit olur

Otomatik sulama sistemi nasıl çalışır?

Otomatik sulama sistemi gelişen teknolojiler sayesinde sistemde bulunan modül üzerinden zaman ayarlaması yapabilirsiniz. Zaman ayarlama sistemi bahçenizde bulunan canlı bitkilerin (çim, çiçek, ağaç vb.) su ihtiyaçları olduğunda çalışmaktadır. Bu sayede bitkileriniz hiçbir zaman susuz kalmaz ve fazla sulama olmayacaktır. Siz farklı bir bölgede olsanız dahi otomatik sulama sistemi zamanı geldiğinde çalıştığı için açılıp kapanacak.

Otomatik sulama sistemleri nerelerde kullanılır?

Otomatik sulama sistemi istenilen her bölgede kullanılabilir. Genel kullanım alanları genellikle bahçe, çamlık arazi ve spor alanları (futbol sahası, golf sahası vb.) olmaktadır. Villa bahçesi, otel bahçesi, konak bahçesi, yalı bahçesi ve toplu konut bahçelerinde otomatik sulama sistemleri rahatlıkla kullanılabilir.

 

Peyzaj Tasarım
2023 Şubat 16, 13:35
Rulo Çim Uygulamaları
2023 Şubat 15, 13:55