Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Edremit Peyzaj ; Bahçe peyzaj uygulamaları , 4 Mevsim Rulo Çim ve Otomatik Sulama , çevre düzenleme , çim alan uygulamaları, bahçe bakım hizmetleri , süs bitkileri temini , satışı , aydınlatma uygulamaları, drenaj uygulamaları , projelendirme ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

  • Hamidiye Mahallesi 596. Sokak No:5/B Edremit - Balıkesir
  • info@edremitpeyzaj.com.tr
  • 0 (532) 410 47 75
Drenaj Sistemleri

Drenaj Sistemleri

Drenaj, topraktaki fazla suyun alandan uzaklaştırılması için uygulanan bir sistemdir.

Bahçenizde drenaj sistemi olmadığı takdirde bitkinin ihtiyacından fazla olan su onun boğulmasına ve çürümesine sebep olacaktır. Doğru sulama ve drenaj sistemleriyle bahçenizin ömrünü uzatabilir, canlılık kazandırabilir ve kullanılabilirliğini artırabilirsiniz. Bahçenizde yapılan hesaplamalar sonucunda uygun drenaj sistemi ve damla sulama, sprey sulama, yağmurlama gibi çeşitli sulama sistemleriyle bahçenizin göz alıcılığını sürdürmekle kalmayıp zamandan ve paradan da tasarruf edebilirsiniz.

Bahçe Drenaj Sistemi

Drenaj, bahçe içerisinde yağış, yıkama, otomatik sulama gibi çeşitli sebeplerle biriken fazla suyun bahçe dışına yönlendirilmesi işlemidir. Drenflex borular veya drenaj levhaları kullanılarak drenaj sistemleri tesis edilmektedir.

Bahçe Düzenleme
2023 Nisan 07, 14:09
Detaylı Hizmetlerimiz
2023 Nisan 10, 14:00